www.mirovka.net

Internet…Volání…Televize

Na základě §73 odstavce 7 zákona číslo 127/2005 Sb. oznamujeme použitá rozhranní v síti mirovka.net:

  1. Bezdrátový internet v pásmu 5Ghz, mezinárodní  standard dle ITU-T, IEEE 802.11a
  2. Bezdrátový internet v pásmu 2,4Ghz, mezinárodní standard dle ITU-T, IEEE 802.11b,g
  3. Metalický ethernet 10Base-TX, mezinárodní standard dle ITU-T, IEEE 802.3, RJ45
  4. Metalický ethernet 100Base-TX, mezinárodní standard dle ITU-T, IEEE 802.3, RJ45
  5. Metalický ethernet 1000Base-TX, mezinárodní standard dle ITU-T, IEEE 802.3,RJ45
  6. Bezdrátový internet v pásmu 10 Ghz, 11GHz, 17 Ghz - RJ45
  7. Optický ethernet 1000Base-ZX, mezinárodní standard dle ITU-T, IEE 802.3, LC/SC
  8. VoIP zařízení - protokol SIP

mirovka.net


Posted in: Informace